Täna algusega kell 11 on veebiülekande teel võimalik jälgida ETKA Andras ja Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös elluviidud projekti “AGENDA – Euroopa täiskasvanuhariduse tegevuskava” lõpuseminari.
 
Kuuleme kokkuvõtet sellest, mida on Eesti täiskasvanuhariduse maastikul korda saadetud kahe viimase aasta jooksul ja oodata on ka põnevaid ettekandeid. Meie ette astuvad ETKA Andras juhatuse esimees Ene Käpp, Haridus- ja Teadusministeeriumi täiskasvanuhariduse poliitikavaldkonna juht Merlin Tatrik, Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere ja TÜ Pärnu kolledži direktor Garri Raagmaa ja telesaate “Õpe ei lõpe” toimetaja Sigrid Salutee.
 
Mai teeb ettekande ANDRASe ja Kasvulava koostöös sündinud kevadistest AGENDA seminaridest “Kohalik omavalitsus kui partner täiskasvanute õppimise toetamisel” ja modereerib kogu päeva.
 
Lisaks erinevatele ettekannetele kuuleme ka paneeldiskussiooni. Paneelis on Monika Sarapuu, (Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus), Aksel Lõbu (Eesti Rahvaülikoolide Liit, kommunikatsioonijuht; Tartu Rahvaülikool, kommunikatsiooni- ja IT-juht), Hille Ilves (Eesti Linnade ja Valdade Liit, nõunik), Merike Paalandi (Lasteaed Jänesselja õpetaja, täiskasvanute gümnaasiumi vilistlane).
 
Veebiülekande teeb EPALE, jälgida saab seda siit https://www.youtube.com/watch?v=v3lDcTBaJ0s